ITR: İtalya-Modena'da kurulu fabrika Cer parçaları, silindir kapakları, yürüyüş takımları, kazıcı delici parçalar üzerine çok çeşitli ve orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. Firmamız ITR markasının üreticisi olan USCO ile 2007 yılında Türkiye Distribütörü olarak anlaşmış olup ITR®markasına ait tüm yedek parça çeşitlerini Hem Caterpillar® hemde KOMATSU® iş makinaları için oldukça rekabetçi fiyatlarla stoklarında hazır bulundurmaktadır.
  ITR: Kaynaklı Şasiler, Flanşlı Şasiler, Pivot Bağlantılı Şasiler

              
  ITR BLACK CAT: Boron Çelik Greyder Bıçakları,Dozer Bıçakları, Kepçe Ağızları


  FEDERAL MOGUL: FP DIESEL® markasının üreticisi olan grup, özellikle motor parçaları ve Takım Conta, Oring Keçe gibi ürünlerde orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. FEDERAL MOGUL kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek bugün çok uluslu bir şirket haline gelmiştir. Ülkemizde de GOETZE, NURAL markalarını üreten İstanbul Motor Piston ile ortak olan grup'a ait tüm parçalar firmamız tarafından oldukça rekabetçi fiyatlarla satılmaktadır.

   DISA: İtalya'da kurulu fabrika Yakıt sistemleri üzerine üretim yapan firma 150 çalışanı 15.000 m2üretim tesisleriyle orijinal standartlarında üretim yapmaktadır.

  GOETZE: Dünyada bir çok iş makinası, otomobil ve kamyonda orijinal ekipman olarak kullanılan imalatının büyük bir bölümü robot sistemlerle yapılan fabrikada üretilen Piston, segman, gömleklerinde dağıtımı stoklarımızdan yapılmaktadır.