YÜRÜYÜŞ TAKIMLARI
Yürüyüş Takımları
Papuçlar ve Civataları
Taşıyıcı Makara
Yürüyüş Makarası
Cer Rimi
İstikamet Tekeri
Civata ve Somunlar
Zincirlerin imalatında modern CAD sistemi kullanılmaktadır. Baklaların çalışma yüzeyleri 50 HRC, 12 mm sertlik derinliğinde çekirdekleri 32 HRC sertliğinde olup en uzun çalışma ömrü sağlanmaktadır.
Ek baklalarda OEM dizaynını kullanmakta olup, baklaların imalatı telle ve kesme teknolojisi ile yapılmaktadır.
ITR tüm makina modelleri için yürüyüş ve taşıyıcı makaralar imal etmektedir. Bu makaralarda Ağır Hizmet tipi DueCone (Life Time Keçe) kullanılmakta olup makara shaftları dövme teknolojisi ile imal edilmektedir. 56-60 HRC yüzey sertliğine ve 3 mm sertlik derinliğine sahiptir. Bu makaraların USCO standartlarında 1800 çalışma saati garanti edilmiştir.
ITR, tüm makina modelleri için pim ve burç imal etmekte olup, pim ve burçların çalışan yüzeyleri endüksiyon ile sertleştirilmektedir. Tüm pim ve burçlar 58 HRC yüzey sertliği ve 4 mm sertlik derinliğine, 34 HRC çekirdek sertliğine sahiptir.
MOTOR TİPLERİ : 3204 3208 D330C 3304 3306 D342 D343 D398 3406 3408 3412 3508 3512 3516
MOTOR TİPLERİ : 3204 3208 D330C 3304 3306 D342 D343 D398 3406 3408 3412 3508 3512 3516
ITR Kazıcı ve Delici ürünleri uzun bir araştırmanın ve geliştirmenin sonucunda mükemmel bir performans sağlamak için tasarlanmıştır
Dövme ve döküm olarak üretilmektedir. Doğru analiz seçimi uygun ısıl işlem, OEM dizayn sonucunda sertlik ve dayanıklılık arasında denge kurularak mükemmel ürün kalitesi sağlanmıştır
12.9 KALİTE BIÇAK, PALET, RIM CIVATALARI VE SOMUNLARI TÜM ÇEŞİTLERİYLE STOKLARIMIZDA BULUNMAKTADIR. (Metrik ve İnch ölçülerinde)
Cer rimleri çelik döküm olarak imal edilmektedir, dış profilleri indüksiyonla 50 HRC'ye sertleştirilmiş çelik döküm cer rimleri, dövme çelikten imal edilip komple sertleştirilmiş segmentler.
Çalışan yüzeyleri özel işlem görmüş, uzun ömürlü, boş ve komple istikamet tekerleri.
ITR kazıcı ve delici parçaları pazarın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir.
Dünyada bir çok iş makinası, otomobil ve kamyonda orijinal ekipman olarak kullanılan imalatının büyük bir bölümü robot sistemlerle yapılan fabrikada üretilen Piston, segman, gömleklerinde dağıtımı stoklarımızdan yapılmaktadır.
Ürün çeşitleri içinde tırnak, adaptör, yekpare merkez-köşe kazmalar, riper uçları, tırnak pım ve sekmanları, kepçe ağızları, koruyucu ara parçalar, dozer orta bıçakları, uç bıçaklar bulunmaktadır. Standart ve ağır hizmet olarak değişik dizaynlarda üretilmektedir.
USCO Mini excavators ve rubber tracks (Kauçuk Palet)ürünlerinde tüm makinalar için yeni uygulamaları takip ederek parçaların tamamını eksiksiz olarak üretip stokta bulundurmaktadır. Tüm ürünler Orijinal standartlarına üretilmektedir.
Motor Parçaları Piston Liner Kit Subap Segman Pim Gömlek Yatak O-Ring Keçe Conta Eksantrik Milleri
Disc ve Plate'ler O.E.M kalitesinde olup tüm çeşitleriyle stoklarımızda bulunmaktadır.
KAYNAKLI ŞASİLER Paletli şasi B7 sınıfında olup, doğrudan ana gövdeye kaynaklanarak uygulanır. Toplam ağırlığı 70 tona kadar makinalara uygundur. Maksimum hızı 3 km/saat, maksimum çıkış torku 100k Nm. ITR TARAFINDAN TASARLANAN ŞASİLER TOPLAM AĞIRLIĞI 500 KG İLA 200 TON ARASINDAKİ MAKİNALARDA KULLANILABİLİR. Bu ürünler aşağıda belirtilen kategoriler için tanımlanabilir. 1. Kaynaklı Şasiler 2. Flanşlı Şasiler 3. Pivot Bağlantılı Şasiler 4. Kirişli Şasiler
PİVOT BAĞLANTILI ŞASİLER Paletli Şasi FL6 sınıfı olup, Gövdeye pivot bir eksenle bağlanır. Toplam ağırlığı 32 tona kadar -makinalar için uygundur. Maksimum hızı 2 km/saat, maksimum çıkış torku 26 kNm. Kaynaklı çelik şasiler optimum ağırlık ve dayanıklılık dengesi üzerine tasarlanmıştır. Her türlü arazide yüksek mukavemet ve esneklik gösterirler. Bu şasiler kırıcılar, deliciler, konveyörler, yol ve sondaj makinalarında güvenle kullanılabilir.
BOWER,NTN,TIMKEN,LINK BELT,BCA Markalı Rulmanlar tüm çeşitleriyle stoklarımızda bulunmaktadır .
KİRİŞLİ ŞASİLER Paletli şasiler B6 sınıfı olup, kirişlere cıvata yada kaynakla montajlanırlar. Makinaların üst parçalarının birleştirilmesi için tasarlanıp üretilmişlerdir. Toplam ağırlığı 50 tona kadar makinalar için uygundur. Maksimum hızı 3 km/saat, maksimum çıkış torku 85 kNm. Şasiler; Rulmanları, Daire Dişlisi, Mafsal ve Hidrolik Boruları ile donatılmış olarak montaja hazır halde teslim edilmektedir. Hidrolik Kontrollü Kova, Hidrolik ve Mekanik Dengeleyiciler gibi aksesuarlar istek üzerine ayrıca sağlanabilmektedir.

Marka Teknik Terimler yedek parça Numaraları , sahiplerine ait tescilli ürünlerdir. İsimler, ürünler ve araştırma hizmetleri; sahipleri tarafından diğer şirketlerden farklı olmak ve ürünleri korumak için kullanılmaktadırlar. Erçetin web sitesi üzerinde bu bilgiler referans amaçlı kullanılmıştır.